025-37757780
قم، خ لواسانی، بین کوچه 19 و 21
جستجو

مراسم گرامیداشت هفتادو یکمین سالروز استقلال کانون وکلا و روز وکیل مدافع

مراسم گرامیداشت هفتادو یکمین سالروز استقلال کانون وکلا و روز وکیل مدافع

 

مراسم گرامیداشت هفتاد و یکمین سالروز استقلال کانون وکلا و روز وکیل مدافع امروز و با حضور پرشور وکلا و میهمانان گرامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان قم، عصر امروز و علیرغم بارش شدید برف، حسب اعلام قبلی، مراسم گرامیداشت هفتاد و یکمین سالروز استقلال کانون وکلا و روز وکیل مدافع، با حضور پرشور همکاران و میهمانان و مدعوین برگزار شد.
در این جشن باشکوه که با ریزش زیبای نزولات آسمانی و سرمای شدید همراه بود، با اجرای زیبای وکیل سرکار خانم دکتر تعالی، وکیل محترم دادگستری و استاد دانشگاه و همچنین نوای دلنشین استاد آواز جناب یوسفوند ادامه یافت.
در این مراسم، جناب ابراهیم جلالیان رییس محترم کانون وکلای دادگستری استان قم، دکتر حبیبی نایب رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران “اسکودا”، جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر مظفری رییس کل دادگستری استان قم در پاسداشت استقلال کانون های وکلا و روز وکیل مدافع به ایراد سخن پرداختند.
همچنین در این مراسم، جناب آقای جعفری قائم مقام رییس کل دادگستری، جناب سلطانی معاون دادستان قم، دکتر عادلی رییس سازمان نظام پزشکی و هیات همراه حضور داشتند که در ادامه این مراسم، از اعضای محترم هیات تحریریه مجله کانون وکلای دادگستری قم “اندیشه وکیل” و از سرکار خانم رجبی به عنوان برگزیده جشنواره قلم وکیل و جناب فقاهتی به پاس زحمات ایشان در طراحی و آماده شدن مجله کانون و خبرنامه، تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان قم