025-37757780
قم، خ لواسانی، بین کوچه 19 و 21
جستجو

پیام نوروزی رییس کانون وکلای دادگستری استان قم

پیام نوروزی رییس کانون وکلای دادگستری استان قم

“پیام نوروزی رییس کانون وکلای دادگستری استان قم”
به نام خدا
بر آمد باد صبح و بوی نوروز
به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال
همایون بادت این روز و همه روز
با سلام و عرض ارادت خدمت تمامی هموطنان و  همکاران محترم
چرخش فصول که ناشی از قدرت لایزال الهی است رستاخیزی به وجود می‌آورد که بیداری طبیعت را در فصل بهار به همراه دارد. این آغاز زندگی طبیعت، مصادف با نوروز میراث تمدن بزرگ ایرانی است که با فلسفه دینی عجین گشته، آن‌گونه که خداوند متعال در قرآن کریم از زنده شدن زمین پس از مرگ آن، به عنوان رحمت الهی نام برده است.
نوروز در سال جدید مصادف با ماه مبارک رمضان و ماه نزول قرآن گردیده، ماهی که ضیافت خداست.
تقارن دگردیسی طبیعت با دگردیسی معنوی در ماه مبارک رمضان موهبتی الهی است. ضمن تبریک سال نو پیشاپیش آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان و به خصوص همکاران محترم را در این ماه عزیز از خداوند منان خواستارم.
در اینجا لازم می‌دانم از زحمات و تلاشهای همکاران محترم در ارکان کانون و به خصوص اعضای محترم دادگاه های انتظامی و همکاران محترم در دادسرای انتظامی و کمیسیون های فعال کانون و نیز از کارمندان خدوم کانون تشکر ویژه نمایم.
امید است در سال ۱۴۰۲ در ادامه مسیر خدمت به همکاران محترم بتوانیم گام‌های بلندی در اعتلای آن عزیزان و کانون وکلای دادگستری برداریم .
اینجانب با شادباش عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان از درگاه خداوند حکیم و حاکم موفقیت همه همکاران معزز را خواهانم و سالی سرشار از سلامتی و بهروزی و پیروزی را برای همه ملت شریف ایران و به ویژه همکاران معظم و خانواده های محترمشان آرزومندم.
ابراهیم جلالیان
رییس کانون وکلای دادگستری استان قم